Agencija Prostor     Скопје, Тафталице 2

85,000 eur   (1,308 eur/m2)

65 m2 | 3 соби, изграден 1963 год. | Шифра #7007

Опис на имотот

Se prodava baraka vo Taftalidze 2 od 65 m2 so dvor 140m2. Ima i markica so namena A1, P+2+Pk, H=10,20 bruto razviena povrsina okolu 300-400m2. Cena 85 000 eu. so mesto za dogovor. Shifra-7007

Информации за имотот

 • Тип на објект: Баракa
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталице 2
 • Во близина на: Taftalidze 2
 • Површина: 65 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1963
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 134 пат/и
 • Огласот е објавен на 16.01.2018 17:20

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад