Agencija Prostor     Скопје, Центар

300 eur/месец   (5 eur/m2)

64 m2 | 3 соби, изграден 2010 год. | Шифра #3024/1

Опис на имотот

Se izdava stan 64m2 na super lokacija na Partizanska. Stanot e prazen na 3 kat, so parno i lift. Orientacija jug. Odgovara za firma. Se izdava na podolg period.Shifra-3024/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: UNIVERZALNA SALA
 • Површина: 64 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2010
 • Кат: 3 / 6
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 101 пат/и
 • Огласот е објавен на 02.01.2018 16:34

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад