Agencija Prostor     Скопје, Аеродром

400 eur/месец   (10 eur/m2)

40 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #55

Опис на имотот

Se izdava dukan vo Aerodrom 40m2, prazen,pogoden za kancelarija i drugi dejnosti. Shifra-55

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Aerodrom
 • Површина: 40 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 87 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 17:26

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад