Agencija Prostor     Скопје, Козле

500 eur/месец   (7 eur/m2)

70 m2 | 2 соби, изграден 2015 год. | Шифра #6002/1

Опис на имотот

На прекрасна и тивка локација во Козле се издава приземје од куќа која е луксузно опремена со површина од 70м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Има сопствено парно греење. Во цената се вклучени и сметки за вода, ТВ, интернет. Цена 500еур. Шифра 6002/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на: PREKRASNA NASELBA
 • Површина: 70 m2
 • Површина на дворот: 100 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 80 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.12.2017 19:53

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад