Agencija Prostor     Скопје, Козле

220,000 eur   (1,000 eur/m2)

220 m2 | 5 соби, изграден 2014 год. | Шифра #6037

Опис на имотот

Се продава/издава прекрасна куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила, 3 балкони. Има сопствено парно греење, 2 паркинг места. Може и замена за 2 помали станови во Скопје со доплата. Цена 220000еур( за издавање 1100еур) Шифра 6037

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на: PREKRASNA NASELBA
 • Површина: 220 m2
 • Површина на дворот: 100 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 2014
 • Кат: 3 / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 168 пат/и
 • Огласот е објавен на 31.01.2018 16:53

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад