Agencija Prostor     Гостивар,

1 eur   (0 eur/m2)

1000 m2 |  | Шифра #5/1МЈ

Опис на имотот

Kaj патот за легендарниот Галичник се продава плац од 1000м2.Плацот е со убав поглед и мозност за градба.Шифра-5/1МЈ

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Гостивар
  • Населба:
  • Во близина на: HORTIKULTURA I PREKRASNA PRIRODA
  • Површина: 1000 m2
  • Огласот е виден 88 пат/и
  • Огласот е објавен на 08.02.2018 11:59

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад