Agencija Prostor     Скопје, Ново лисиче

100 eur/месец   (5 eur/m2)

22 m2 | 1 соби, изграден 2017 год. | Шифра #54

Опис на имотот

Se izdava dukan vo Novo Lisice 14m2 za 100 eu.+18% ddv.Dukanot e na prizemje i go iznajmuva firma.Shifra-54

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Ново лисиче
 • Во близина на: Novo Lisice
 • Површина: 22 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 87 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 15:48

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад