Agencija Prostor     Гостивар,

1 eur   (0 eur/m2)

650 m2 |  | Шифра #2ЛЕ

Опис на имотот

Се продава вила во Леуново од 60м2 со двор 650м2 со прекрасен поглед кон езерото и околината.Шифра-2ЛЕ

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Гостивар
  • Населба:
  • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
  • Површина: 650 m2
  • Огласот е виден 95 пат/и
  • Огласот е објавен на 03.01.2018 15:37

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад