Agencija Prostor     Скопје, Злокуќани

35,000 eur   (70 eur/m2)

500 m2 |  | Шифра #9009

Опис на имотот

Се продава плац 500м2 во Злокуќани, со можност за градба за куќа. На самиот плац има почнато нов објект кој е покриен со кров. Цена 35 000 ев. Шифра 9009

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Злокуќани
  • Во близина на: Prekrasna Naselba
  • Површина: 500 m2
  • Огласот е виден 66 пат/и
  • Огласот е објавен на 11.01.2018 12:48

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад