Agencija Prostor     Скопје, Аеродром

65,000 eur   (1 eur/m2)

65000 m2 | 3 соби, изграден 1980 год. | Шифра #2014

Опис на имотот

Се продава преубав трособен стан во населбата Аеродром кај Веро од 65м2. Станот е реновиран комплетно има 2 спални соби,парно лифт,тераса и подрум од 4 м2. Се наоѓа на 9/10.Цената е 65000. Шифра -2014

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: CAPITOL MALL
 • Површина: 65000 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 9 / 10
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 112 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.02.2018 12:27

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад