Продажба     Скопје, Драчево

40,000 eur   (625 eur/m2)

64 m2 | 5 соби, изграден 1965 год. | Шифра #17532

Опис на имотот

Се продава барака со површина од 64 м2. Има големо дворно место со гаража и уште еден помошен објект. Бараката е лоцирана во едно од најубавите места во населбата.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Баракa
 • Адреса: Продажба
 • Град: Скопје
 • Населба: Драчево
 • Во близина на: ТИНЕКС
 • Површина: 64 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 1965
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 100 пат/и
 • Огласот е објавен на 19.10.2017 16:29

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад