NOV DVOSOBEN K.VODA     Скопје, Кисела вода

51,000 eur   (850 eur/m2)

60 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #14698

Опис на имотот

AGENCIJA VILA PRODAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA.VSELIV APRIL 2018.GODINA,NA 6.SPRAT OD 7 ,ZAPAD,PARNO,LIFT.
850 EVRA /M2
SIFRA 14698
KONTAKT 075373299 070791952

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: NOV DVOSOBEN K.VODA
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на:
 • Површина: 60 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 6 / 7
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 116 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.10.2017 09:57

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад