DVOSOBEN PRAZEN KAPISTEC     Скопје, Капиштец

150 eur/месец   (4 eur/m2)

42 m2 | 2 соби, изграден 2007 год. | Шифра #15018

Опис на имотот

AGENCIJA VILA IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN STAN VO KAPISTEC SO ELEMENTI VO KUJNA
CENA 150 EVRA
SIFRA 15018
KONTAKT 075373299 070791952

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: DVOSOBEN PRAZEN KAPISTEC
 • Град: Скопје
 • Населба: Капиштец
 • Во близина на: ZEBRA
 • Површина: 42 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2007
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 79 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.10.2017 09:31

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад