бул.Авној бр.22     Скопје, Аеродром

250 eur/месец   (4 eur/m2)

65 m2 | 3 соби, изграден 1983 год. | Шифра #17475

Опис на имотот

Изнајмувам комплетно опремен стан со парно греење во населба Аеродром во близина на Хотел Русија. Станот е слободен од 20-ти Октомври

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: бул.Авној бр.22
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: салата Јане Сандански или Хотел Русија
 • Површина: 65 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1983
 • Кат: 2 / 9
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 75 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.10.2017 08:17

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад