Agencija Prostor     Скопје, Центар

150 eur/месец   (4 eur/m2)

40 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #8032/1

Опис на имотот

Se izdava deloven prostor vo Centar od 40m2 pogoden za kancelarii,rabotilnica,magacin. Prostorot e so dve prostorii i Wc. Cena-150eu. Shifra-8032/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Centar
 • Површина: 40 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 114 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 10:50

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад