Agencija Prostor     Скопје, Ѓорче петров

80,000 eur   (1,000 eur/m2)

80 m2 | 4 соби, изграден 2017 год. | Шифра #7009

Опис на имотот

Se prodava baraka vo Vlae 80m2 so dvor 200m2,kompletno renovirana.Barakata e so markica-PO+PR+1+PK so H=8.80 Cena 80 000eu so mesto za dogovor.Shifra-7009

Информации за имотот

 • Тип на објект: Баракa
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на: Dame Gruev
 • Површина: 80 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2017
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 121 пат/и
 • Огласот е објавен на 23.01.2018 14:41

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад