Agencija Prostor     Скопје, Капиштец

50,000 eur   (4,545 eur/m2)

11 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8007

Опис на имотот

Се продава деловен простор лоциран во почетокот на Капиштец. Дуканот поради неговата место положба е погоден за работење и развивање на различни видови на дејности.Дуканот има вкупно 49 м2 и тоа на приземје 27м2 а на катот 22м2. Шифра-8007

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Капиштец
 • Во близина на: KAPISTEC
 • Површина: 11 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 157 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.01.2018 13:55

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад