DELOVEN PROSTOR - DUCAN     Скопје, Влае

800 eur/месец   (6 eur/m2)

140 m2 |  соби, изграден 2016 год. | Шифра #17410

Опис на имотот

NA GLAVNA ULICA NOVA GRADBA VNATRESHNA IZOLACIJA DVA TOALETA SOPSTVENO GREENJE ZA SEKAKVA NAMENA ( DO super market TINEKS)
SE IZDAVA i PRODAVA

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: DELOVEN PROSTOR - DUCAN
 • Град: Скопје
 • Населба: Влае
 • Во близина на:
 • Површина: 140 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 2016
 • Кат: Приземје
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 117 пат/и
 • Огласот е објавен на 02.01.2018 10:25

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад