Agencija Prostor     Скопје, Шутка

15 eur   (0 eur/m2)

767 m2 | 0 соби, изграден 2017 год. | Шифра #9021

Опис на имотот

Se prodavaat dva placa 767m2 i 759m2 vo Mirkovci pogodni za vikendici.Se prodavaat po povolna cena 15eu./m2. Shifra-9021

Информации за имотот

 • Тип на објект: Земјоделско земјиште
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Шутка
 • Во близина на: MIRKOVCI
 • Површина: 767 m2
 • Бр соби: 0
 • Година на градба: 2017
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 110 пат/и
 • Огласот е објавен на 22.01.2018 17:28

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад