Се продава плац-стара барака во населба Лисиче, на ул. Црноризец Храбар     Скопје, Населба лисиче

80,000 eur   (216 eur/m2)

370 m2 |  | Шифра #17370

Опис на имотот

Се продава плац-стара барака во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар,позади бензиската Макпетрол

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Се продава плац-стара барака во населба Лисиче, на ул. Црноризец Храбар
  • Град: Скопје
  • Населба: Населба лисиче
  • Во близина на: бензиската Макпетрол
  • Површина: 370 m2
  • Огласот е виден 109 пат/и
  • Огласот е објавен на 31.01.2018 09:23

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад