Agencija Prostor     Скопје, Центар

300 eur/месец   (5 eur/m2)

64 m2 | 3 соби, изграден 2000 год. | Шифра # 3027/1

Опис на имотот

Se iznajmuva stan 64m2 na 2 kat vo Debar Maalo. Pozicioniran na 2 kat, bez lift, so opremenost NAMESTEN . Greenje e na struja. Se sostoi od dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna i balkon. Cena-300eu.Shifra-3027/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Пекара Силбо
 • Површина: 64 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 107 пат/и
 • Огласот е објавен на 22.01.2018 17:16

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад