Agencija Prostor     Скопје, Центар

500 eur/месец   (5 eur/m2)

95 m2 | 5 соби, изграден 2010 год. | Шифра #5007/1

Опис на имотот

Se izdava stan vo Bunjakovec 95m2 na 3/3 kat. Ima 3 spalni sobi, kujna so trpezarija, dnevna, 2 kupatila, balkon od 4m2. Stanot e svetol i e na centralno greenje. Se izdava na podolg period. Cena 500 eu. + 100 eu. za rashod. Shifra-5007/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: BUNJAKOVEC
 • Површина: 95 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 2010
 • Кат: 3 / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 131 пат/и
 • Огласот е објавен на 25.01.2018 12:08

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад