Agencija Prostor     Скопје, Тафталиџе 1

200 eur/месец   (6 eur/m2)

36 m2 | 1 соби, изграден 1991 год. | Шифра #1034

Опис на имотот

Se iznajmuva stan 36m2+5m2 podrum, na 7/9.Stanot e namesten so parno,klima i terasa. Odgovarara za samec. Se iznajmuva na podolg period za 200eu. Shifra-1034/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на: Pedagoski Fakultet
 • Површина: 36 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1991
 • Кат: 7 / 9
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 130 пат/и
 • Огласот е објавен на 04.10.2017 13:28

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад