Garsonjera vo okolinata na Centar i Debar Maalo     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

30 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #17312

Опис на имотот

Се бара за изнајмување празна гарсоњера во околина на Центар и Дебар Маало.По можност со парно или клима инвертор.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Garsonjera vo okolinata na Centar i Debar Maalo
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Centar ili Debar Maalo
 • Површина: 30 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 90 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.09.2017 10:09

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад