Agencija Prostor     Скопје, Центар

250 eur/месец   (4 eur/m2)

62 m2 | 3 соби, изграден 2000 год. | Шифра # 3026/1

Опис на имотот

Se iznajmuva stan kaj Katolicka Crkva od 62m2 so tri sobi,prazen.Stanot e pozicioniran na prizemje, Moze da se dodade kujna. Prednost imaat firmi. Cena 250eu.so moznost za dogovor. Shifra-3026/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Katolicka Crkva
 • Површина: 62 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 82 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 14:20

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад