Agencija Prostor     Скопје, Карпош 1

1 eur   (0 eur/m2)

13232 m2 |  | Шифра # 9034

Опис на имотот

Na Prekrasna Lokacija vo Karpos se PRODAVA-EKSLUZIVEN Plac od 13.232m2. Placot e parcijaliziran na pomali parceli i istite se so markici za gradba-LAMELI. Shifra-9034

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Карпош 1
  • Во близина на: Most Obedineti Nacii
  • Површина: 13232 m2
  • Огласот е виден 144 пат/и
  • Огласот е објавен на 05.01.2018 14:26

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад