Agencija Prostor     Скопје, Аеродром

150 eur/месец   (11 eur/m2)

14 m2 | 1 соби, изграден 1990 год. | Шифра # 8029/1

Опис на имотот

Se iznajmuva deloven prostor vo Aerodrom 14m2. Prostorot e so toalet. centralno parno i se iznajmuva na podolg period - najmalku na edna godina. Odgovara za firmi od mikro biznis. Cena 150eu. so mesto za dogovor. Shifra-8029/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Zeleznicka Stanica
 • Површина: 14 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 112 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 14:25

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад