izdavam stan      Скопје, Центар

200 eur/месец   (7 eur/m2)

30 m2 | 1 соби, изграден 2012 год. | Шифра #17308

Опис на имотот


Izdavam stan garsonjera nova gradba na 4 kat od 6 so lift kompletno

namesten kaj Univerzalna sala

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: izdavam stan
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Univerzalna sala
 • Површина: 30 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2012
 • Кат: 4 / 6
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 108 пат/и
 • Огласот е објавен на 11.09.2017 10:03

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад