СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПИНТИЈА     Скопје, Пинтија

1 eur   (0 eur/m2)

980 m2 |  | Шифра #17305

Опис на имотот

Се продава плац во Населбата Пинтија, пред манастирот, цената е по договор. Контакт телефон:075337231

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПИНТИЈА
  • Град: Скопје
  • Населба: Пинтија
  • Во близина на: Манастирот
  • Површина: 980 m2
  • Огласот е виден 88 пат/и
  • Огласот е објавен на 10.09.2017 15:14

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад