Ljublanska br.4     Скопје, Карпош 4

600 eur/месец   (6 eur/m2)

102 m2 | 5 соби, изграден год. | Шифра #17304

Опис на имотот

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Ljublanska br.4
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 4
 • Во близина на: Skopje city mall
 • Површина: 102 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба:
 • Кат: 12
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 76 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.09.2017 17:13

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад