Се издава стан на добра локација во кисела вода     Скопје, Кисела вода

220 eur/месец   (4 eur/m2)

52 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #17302

Опис на имотот

Издавам стан од 52м2 на добра локација во кисела вода , кои се состои од ходник , купатило , дневна , кујна со трпезарија , спална и тераса. Комплетно опремен со нов мебел , апарати за домакинство и клима . Повеќе информации на тел 071/ 218-839.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Се издава стан на добра локација во кисела вода
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на:
 • Површина: 52 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 8 / 8
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 137 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.09.2017 22:10

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад