s. Radisani ul.18 br.138     Скопје, Радишани

100 eur   (0 eur/m2)

2600 m2 |  | Шифра #17293

Опис на имотот

Продавам куќа и земјиште со површина од 2.600 m2. Може да се подели на 5 парцели. Има пат, вода и струја. Цена по договор

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: s. Radisani ul.18 br.138
  • Град: Скопје
  • Населба: Радишани
  • Во близина на:
  • Површина: 2600 m2
  • Огласот е виден 108 пат/и
  • Огласот е објавен на 30.08.2017 21:40

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад