Продажба на дукан     Скопје, Аеродром

1 eur   (0 eur/m2)

18 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #17288

Опис на имотот

Се продава дукан 18м2 во ТЦ Бисер на 1 ви спрат.
Цена по договор.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Продажба на дукан
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: ТЦ Бисер
 • Површина: 18 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 83 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.08.2017 11:01

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад