Се продава плац     Куманово,

1 eur   (0 eur/m2)

4700 m2 |  | Шифра #17287

Опис на имотот

Се продава нива/плац до пат, плацот е до река, погоден е за секоја намена.

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Се продава плац
  • Град: Куманово
  • Населба:
  • Во близина на:
  • Површина: 4700 m2
  • Огласот е виден 92 пат/и
  • Огласот е објавен на 30.08.2017 10:17

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад