Se prodava     Скопје, Влае

1 eur   (0 eur/m2)

439 m2 |  | Шифра #17282

Опис на имотот

Se prodava plac vo opstina Karpos so dozvola za gradba so povrsina od 439m2.Za povekje informacii na 078630137.

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Se prodava
  • Град: Скопје
  • Населба: Влае
  • Во близина на: Gradinkata
  • Површина: 439 m2
  • Огласот е виден 99 пат/и
  • Огласот е објавен на 25.08.2017 01:18

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад