Прекрасен стан со несекојдневен распоред     Скопје, Тафталиџе 1

450 eur/месец   (5 eur/m2)

100 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #17275

Опис на имотот

(Scroll down for English)
Се издава - 450 евра/месец

https://www.facebook.com/imoti.mk.7/posts/1554063068040248?pnref=story

Прекрасен стан со несекојдневен распоред на неколку нивоа во кој ќе се чуствувате вистински како дома. 2/3 спални соби, голема дневна соба, нова кујна, галерија/работна соба со поглед на дневната соба и прекрасно уреден двор со зеленило.
Двор, градина, сопствена гаража и 2 паркинг места се само малку од удобностите кои ги нуди овој стан со чуство на куќа...
Лоциран на тивка, безбедна улица а сепак на дофат ќе ви бидат сите потреби на гратското живеење.
Тафталиџе е една од престижните населби на главниот град каде ќе бидете соседи со познати лица од спортот, политиката, бизнисот и воопшто од јавниот живот.
Овој имот треба да се види за навистина да се цени.
Јавете се или контактирајте на емаил.
Локација
https://www.google.co.uk/…/data=!4m5!3m4!1s0x135415a58c9aa2…

-------------------------------------------
To let 450 euro/month

https://www.facebook.com/imoti.mk.7/posts/1554063068040248?pnref=story

Wonderful apartment with an unusual layout of several levels in which you will feel truly at home. 2/3 bedrooms, large living room, new kitchen, gallery / study room overlooking the living room and beautifully landscaped courtyard with greenery.
Yard, garden, private garage and 2 parking places are just few of the amenities offered by this apartment with the feel of a house ...
Located on a quiet, safe street and yet within reach will be all the needs of city living.
Taftalidze is one of the most prestigious neighborhoods of the capital where you will be neighbors with famous people from sport, politics, business and public life in general.
This property must be seen to truly be appreciated.
Call or email the contact.
Location
https://www.google.co.uk/…/data=!4m5!3m4!1s0x135415a58c9aa2…

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Прекрасен стан со несекојдневен распоред
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на:
 • Површина: 100 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 547 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.09.2017 22:13

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад