Исаија Мажовски бр. 11     Скопје, Хром

200 eur/месец   (4 eur/m2)

50 m2 | 2 соби, изграден 2003 год. | Шифра #17273

Опис на имотот

Стан со површина од 50m2 во нас. Хром, веднаш до Порта Влае, на 1-ви кат во зграда од приземје+2+поткровје, со централно греење, клима, 1 спална соба, дневна со трпезарија, кујна, купатило и тераса. Станот е светол, топол и убав за живеење. Комплетно е опремен со намештај и бела техника. Месечно цена на изнајмување е 200 евра. За договор на подолг период можен е и попуст.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Исаија Мажовски бр. 11
 • Град: Скопје
 • Населба: Хром
 • Во близина на: Порта Влае
 • Површина: 50 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2003
 • Кат: 1 / 4
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 133 пат/и
 • Огласот е објавен на 04.09.2017 19:23

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад