Agencija Prostor     Скопје, Гази баба

215 eur   (0 eur/m2)

600 m2 | 3 соби, изграден 1970 год. | Шифра # 6004

Опис на имотот

Se prodava kuka vo Gazi Baba 600m2 za cena 215000eu.Shifra6004

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Гази баба
 • Во близина на: Gazi Baba
 • Површина: 600 m2
 • Површина на дворот: 500 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1970
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 96 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.01.2018 14:24

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад