Agencija Prostor     Скопје, Визбегово

30 eur   (0 eur/m2)

9400 m2 |  | Шифра #9033

Опис на имотот

Se prodava plac 9400m2 vo VIzbegovo. Placot se naoga vo INDUSTRISKA zona kade se predvideni objekti za G-2; G-3; G-4. Cena 30eu/m2. Shifra-9033

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Agencija Prostor
  • Град: Скопје
  • Населба: Визбегово
  • Во близина на: Industriska Zona
  • Површина: 9400 m2
  • Огласот е виден 168 пат/и
  • Огласот е објавен на 21.02.2018 14:14

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад