Pripor, Kisela Voda     Скопје,

600 eur   (0 eur/m2)

1600 m2 | 15 соби, изграден год. | Шифра #17243

Опис на имотот

Se prodava kompletno ureden hotel vo nas.Pripor.Hotelot ima pogled kon gradot.Raspolaga so 15 uredeni sobi, kujna, restoran i potkrovje zatvorena karabina.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Pripor, Kisela Voda
 • Град: Скопје
 • Населба:
 • Во близина на:
 • Површина: 1600 m2
 • Бр соби: 15
 • Година на градба:
 • Кат: 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 91 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.08.2017 17:07

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад