Се издава трособен стан 60 m2 спроти Три Бисери     Скопје, Аеродром

200 eur/месец   (3 eur/m2)

60 m2 | 3 соби, изграден 1970 год. | Шифра #17237

Опис на имотот

Се издава целосно наместен трособен стан 60 m2 спроти Три Бисери во Аеродром, на приземје 0/5, со кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба + 1 соба (спална / детска / работна), парно, клима уред, поглед кон парк, оптимален за младо семејство, телефон за контакт: 070 54 08 24

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Се издава трособен стан 60 m2 спроти Три Бисери
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Poliklinika J. Sandanski
 • Површина: 60 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1970
 • Кат: Приземје / 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 218 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.09.2017 17:58

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад