NOVA KUKA VO JURUMLERI GAZI BABA     Скопје, Останато

60,000 eur   (750 eur/m2)

80 m2 | 4 соби, изграден 2014 год. | Шифра #17236

Опис на имотот

Продавам Куќа во општина Гази Баба, населено место Јурумлери. Куќата е нова градба, изградена со сите стандарди за енергетско ефикасен објект, објектот е на два ката +подрумска просторија, градски водовод, првиот и вториот кат се поврзани со внатрешни скали изработени од дрво од орев . Горниот кат се состои од две посебни комотни спални соби, спалните излегуваат на пространа тераса .Објектот е со корисна внатрешна површина од 80 м2+тераси, максимално плански искористен и организиран простор. Дворот е со површина од 473 м2, хортикултурно уреден, со повеќе видови сезонски дрва и летниковец.
Објектот е со чист имотен лист, ја поседува комплетната документација, се продава лично од сопственикот.

Јавување од 08-20часот

Телефон за контакт 075 88-33-66 Ванчо

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: NOVA KUKA VO JURUMLERI GAZI BABA
 • Град: Скопје
 • Населба: Останато
 • Во близина на:
 • Површина: 80 m2
 • Површина на дворот: 473 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2014
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 166 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.08.2017 09:06

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад