ul. Bosna i Hercegovina br.55     Скопје, Бутел 1

3 eur/месец   (0 eur/m2)

1000 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #17233

Опис на имотот

Se izdava magacinski prostor so i bez raftovi;
so i bez manipulacija
manipulacija ( istovar; utovar; pacetiranje, kodiranje, distribucija)
Se naogja na ul. Bosna i Hercegovina br.55, Skopje Sever.
Cena od 3evra po m2.
Za podetalni informacii, kontaktirajte ne.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Магацински Простор
 • Адреса: ul. Bosna i Hercegovina br.55
 • Град: Скопје
 • Населба: Бутел 1
 • Во близина на: Skopje Sever
 • Површина: 1000 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 137 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.08.2017 12:24

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад