Agencija Prostor     Скопје, Чаир

63,000 eur   (663 eur/m2)

95 m2 | 5 соби, изграден 1980 год. | Шифра #3070

Опис на имотот

Се продава стан во Топанско Поле од 89м2 корисна површина, 6м2 помошни простории. Станот се наоѓа на 6/8 кат. Опремен со парно и лифт. Се состои од кујна со трпезарија,дневна, 3 спални соби и купатило. Од помошни простории поседува 2 балкона со подрум. Цена 63000евра. Ориентација југо-север. Шифра 3070

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Чаир
 • Во близина на: СТОПАНСКА БАНКА
 • Површина: 95 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 6 / 8
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 173 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.01.2018 16:50

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад