Se izdava plac pod naem na izlez od prilep sprema M.brod     Прилеп,

200 eur/месец   (0 eur/m2)

2000 m2 |  | Шифра #17199

Опис на имотот

Se izdava plac pod kirija, namenet za sekakvi dejnosti, plac za vozila, za magacin stovrista zemjodelski apteki i sl Placot e na magistralen pat na izlez od prilep sprema M.brod,tamponiran so kancelarija i novozagraden..071-323-307

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Se izdava plac pod naem na izlez od prilep sprema M.brod
  • Град: Прилеп
  • Населба:
  • Во близина на: Varos
  • Површина: 2000 m2
  • Огласот е виден 121 пат/и
  • Огласот е објавен на 25.07.2017 13:28

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад