objekt pod naem     Прилеп,

700 eur/месец   (2 eur/m2)

400 m2 |  соби, изграден 2007 год. | Шифра #17180

Опис на имотот

se iznajmuva pod naem objekt za magacinski prostor na ulica karpalak bb so 400 mentri kvadratni povrshina kade moze da manevriraat viljushkari i kamioni i 700 metri kvadratni dvor

Информации за имотот

 • Тип на објект: Магацински Простор
 • Адреса: objekt pod naem
 • Град: Прилеп
 • Населба:
 • Во близина на: zito prilep
 • Површина: 400 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 2007
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 123 пат/и
 • Огласот е објавен на 19.07.2017 22:05

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад