Кочанска     Скопје, Пржино

1,200 eur/месец   (8 eur/m2)

160 m2 | 6 соби, изграден 2007 год. | Шифра #17156

Опис на имотот

Се издава или продава убава куќа во Пржино со 4 спални 3 тоалета, гаража 60 м2, паркинг место, убав интимен двор.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Кочанска
 • Град: Скопје
 • Населба: Пржино
 • Во близина на:
 • Површина: 160 m2
 • Површина на дворот: 300 m2
 • Бр соби: 6
 • Година на градба: 2007
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 152 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.10.2017 12:28

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад