VIKTORY     Скопје, Центар

1,300 eur   (10 eur/m2)

125 m2 |  соби, изграден 2017 год. | Шифра #003865

Опис на имотот

SE PRODAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR NA PARTIZANSKA (PORANESNO BONIMI).DELOVNIOT PROSTOR E SO KVADRATURA OD 125,134 m2 NA 4,5,6 KAT I POTKROVJE OD 140 m2.VEDNAS VSELIV.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: VIKTORY
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: SOBOREN HRAM
 • Површина: 125 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 2017
 • Кат: Приземје
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 90 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.07.2017 10:44

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад