Вич 28/34 Карпош 4     Скопје, Карпош 4

70,000 eur   (787 eur/m2)

89 m2 | 3 соби, изграден 1980 год. | Шифра #17072

Опис на имотот

Се продава трособен стан со парно, југо/западна ориентација, 89 м2, две спални соби, со можност за трета, купатило, гостинско ВЦ. Домофон, влез со картица, видео надзор, 3 лифта, зградата одлично се одржува. https://sites.google.com/site/vic28skopje/

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Вич 28/34 Карпош 4
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 4
 • Во близина на: ТЕЛМА и МЕХАНИКА
 • Површина: 89 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 9 / 17
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 397 пат/и
 • Огласот е објавен на 29.01.2018 18:33

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад