Agencija Prostor     Скопје, Центар

110,000 eur   (1,392 eur/m2)

79 m2 | 4 соби, изграден 2010 год. | Шифра #3069

Опис на имотот

Na Vodno se prodava eksluziven stan 79 m2, so dve spalni sobi,dnevna so kujna i trpezarija,kupatilo,na 3 kat. Stanot e novogradba so cena 110 000 eu.Shifra-3069

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 79 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2010
 • Кат: 3 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 178 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 15:06

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад